Latviešu valoda   |   Русский язык
Home
GALVENĀ APKURES SISTĒMAS PRODUKCIJA OBJEKTI KONTAKTI
   APKURES SISTĒMAS

Vairāk kā 180 000 gaisa sildītāju "ROBUR" ir uzstādīti Eiropā. Ideāli ražošanas telpām un darbnīcām, sporta zālēm, noliktavām, laboratorijām, komerciālajām telpām, tenisu kortiem, spēļu laukumiem un siltumnīcām.


Efektīva un ekonomiska apkure

   Kompānija "Robur" piedāvā klientiem
dažādas tehnoloģijas, kuru mērķis ir apmierināt jebkuras vēlmes
   Gaisa sildītāji "Robur", kas strādā uz metāna/NVS

 • 4 gaisa sildītāju sērijas;
 • 4 dažādi uzstādīšanas veidi;
 • 47 modeļi, siltuma jaudas diapazonā no 12,8 līdz 92 kWh.
 • efektīvi apkurina jebkuras darba telpas;
 • paaugstina visas apkures sistēmas kvalitāti un prestižu;
 • vienkāršo un paātrina uzstādīšanas procesu;
 • ļauj ekonomēt platību un samazina kurināmā patēriņu.


Apkures sistēmas „Robur” priekšrocības

Absolūti drošas un uzticamas - Funkcionālajā shēmā ir parādīta gaisa sildītāju "Robur" iekšējā drošība: gaiss, degšanai nepieciešamais gaiss tiek ņemts tikai no ārpuses, neizmantojot skābekli, kas atrodas apkurināmajā telpā. Degšanas kontūra ir pilnībā izolēta no uzstādīšanas telpas.

Paaugstinātu drošība, kas ir raksturīga "Robur" gaisa sildītājiem, nodrošina divi ekskluzīvi tehniski risinājumi:

 • degšanas kontūra ir izpildīta, neizmantojot metināšanas šuves, kas novērš mehānisku slodžu rašanos;
 • augstas kvalitātes sertificēti komponenti.


Augsts KPD un nav siltuma inerces
Gaisa sildītājos "Robur" tiek izmantota tieša gaiss/gaiss siltumapmaiņas tehnoloģija, kas nodrošina augstu siltuma KPD, jo tiek izslēgta šķidrā siltumnesēja starpstadija.

"Robur sistēma" ļauj izvairīties no dārgu hidraulisku sistēmu uzstādīšanas, kuras - blakus augstai uzstādīšanas vērtībai - ir arī par iemeslu siltuma zudumam.

Ar moduļu sistēmas "Robur" palīdzību", 30 minūšu laikā var sasildīt gaisu pat lielā telpā, ko apstiprina salīdzinošo testu rezultāti, kas ir veikti "Robur" pētījumu un izstrādājumu Centrā.

Attēlā parādīti rezultāti, kas ir saņemti salīdzinot "Robur sistēmu ar divām cita veida apkures sistēmām.
 • Pirmā sistēma - ar tradicionālu grīdas gaisa sildītāju, sasilda gaisu līdz uzdotajai temperatūrai pusotras stundas laikā.
 • Otrā sistēma - ar sildošajām caurulēm, nav spējīga panākt nepieciešamo temperatūru telpā līdz noteiktajiem nosacījumiem pat 4 stundu laikā.

Nav nepieciešama katlu māja un samazinās ekspluatācijas izmaksas - Gaisa sildītāji "Robur" tiek uzstādīti tieši apkurināmajā telpā un nav nepieciešama tradicionāla katlu māja un papildus celtniecības darbu veikšana.

Bez tam, pateicoties izvietojumam uz sienas, tiek saglabāta brīva platība uz grīdas, kas ļauj daudz izdevīgāk izmantot iekšējo telpu platību.

Modulēšana un autonomija: siltums vajadzīgajā vietā un vajadzīgajā brīdī - Katrs gaisa sildītājs "Robur" ir autonoms un neatkarīgs apkures aparāts un pilda divas funkcijas: ražo un sadala siltumu.

Gaisa sildītāji tiek pielāgoti mainīgajām apkures un telpu prasībām - var uzstādīt tieši nepieciešamo aparātu skaitu. Katrs aparāts strādā neatkarīgi no citiem uzstādītajiem aparātiem, ar neatkarīgu temperatūras regulēšanu katrai atsevišķai zonai uz nepieciešamo laiku: tas nodrošina patēriņa atbilstību reālajām prasībām. Bez tam, gaisa sildītāji "Robur", ir īpaši piemēroti tām sistēmām, kur nākotnē ir iespējamas izmaiņas/paplašināšana.


Un vēl viena "Robur" sistēmas priekšrocība - patstāvīgs darbs, pat viena aparāta avārijas gadījumā, pateicoties autonomijai un citu sistēmas aparātu neatkarībai.

Uzstādīšanas vienkāršība - ar gaisa sildītāju "Robur" palīdzību, var droši un uzticami veikt jebkura veida uzstādīšanu, kas sastāv no trīs vienkāršām operācijām: atvere sienā - uzsūkšanas un novades caurulēm, savienojums ar gāzes tīklu un elektroenerģiju.

Katram aparātam, labākam savienojumam ar ārējo vidi, ir balsta skavu un dažāda veida uzsūkšanas/novades cauruļu komplekts.
Gaisa sildītāju "Robur" tehnoloģijas iekšpusē

ground effect

"Robur"-zemes efekts: garantētā enerģijas taupīšana - Siltuma apmaiņas aparāts no speciāla alumīnija sakausējuma ar paaugstinātu siltumvadību (10 reizes lielāku nekā tēraudam) ļauj saņemt vienmērīgu temperatūru uz siltumapmaiņas virsmām un attiecīgi - vienmērīgāku gaisa temperatūru izejā.

Divkārša rievošana – iekšējā - vertikāli un ārējā – horizontāli, novērš sīku atmosfēras putekļu apogļošanos un elpošanas ceļu gļotādas vēlāku kairināšanu (sausa gaisa sajūta).Siltummaiņas aparāta forma un materiālu kvalitāte nodrošina dažādas temperatūras gaisa straumi: vēsāka augšējā gaisa straume, kavē karstā gaisa straumes pacelšanos, kas atrisina siltuma dispersijas problēmu telpas augšējās daļas platībā un nav vajadzības uzstādīt papildus aparātus destratifikācijai.

"Robur"-zemes efekts samazina siltuma enerģijas patēriņu un uzstādīto jaudas apmēru līdz 22%.

Fakti apstiprina: temperatūras stabilitāti, komfortu un ekonomiju - Izmēģinājumi, kas ir veikti pētījumu un izstrādājumu centrā "Robur", uz dažādām gāzes apkures sistēmām, parādīja, ka sistēmās ar tradicionāliem grīdas gaisa sildītājiem un sildošajās apkures sistēmās, temperatūras diferenciālis starp 1m un 6m līmeni no grīdas, sastāda aptuveni 9 °C, bet gaisa sildītājiem "Robur" tas ir tikai 1,5 °C.

Bez tam, komfortabls siltums, ko izstrādā ekskluzīvais siltumapmaiņas aparāts,īsā laikā nodrošina vienmērīgu temperatūru un ideālu gaisa sajaukšanos jau 4 m attālumā no aparāta; šie raksturojumi paliek nemainīgi pat lielā attālumā (40m un vairāk no gaisa sildītāja).

Sildītāja ar atmosfēras degli drošība un vienkāršība - "M", "M C" un "M xt" gaisa sildītāju sērijās izmantojamais "Robur" atmosfēras deglis", sastāv no nerūsējoša tērauda bez metināšanas šuvēm, izgatavots no divām daļām, kas ir savienotas ar valcēšanu, kas nodrošina brīvu materiāla paplašināšanos un novērš iespējamos bojājumus. Speciāla sprauslu forma ar nogrieztām šķautnēm, nodrošina zemu temperatūru deglī un tātad arī liesmai, kas optimizē siltuma sadalījumu un paaugstina aparāta drošību.

Degļa priekšrocības:
 • absolūta drošība un ilgs kalpošanas laiks;
 • noturība pret temperatūras maiņu;
 • vienkārša tehniskā apkalpošana.

Tīra degšana un sākotnējās sajaukšanas degļa augsts KPD - "K", "Evoluzione" un "F1" sērijas gaisa sildītāji ir aprīkoti ar speciālu sākotnēju gaisa sajaukšanas multigāzes degli no nerūsējoša tērauda. Tas ļauj deglim padot optimālu gāzes-gaisa maisījumu bez atkārtota gaisa padeves.

Šim inovatīvajam deglim ir sekojošas priekšrocības:
 • ļoti vienkārša tehniskā apkalpošana;
 • maksimāla izturība laika gaitā;
 • noturība pret temperatūras maiņu.

Bez tam, deglis ļauj ievērojami samazināt NOx izplūdi, nodrošinot tīru sadegšanu un augstāku KPD.

galvenā   |   apkures sistēmas   |   produkcija   |   objekti   |   kontakti
Copyright © SK tehno 2008